Bel ons vandaag nog
015 / 500 800

Van den Wijngaert & Partners: accountants - belastingconsulenten

Team

Steeds de juiste man of vrouw op de juiste plaats, het geheim van elk succesvol team. Want uw onderneming met raad en daad bijstaan, is net als topsport.

Luc Van den Wijngaert
Veronique Van Aken Nathalie Iwens
Wendy Lambrechts Sabrina Corten
Sandra Van Rillaer Hilde Vaerewyck
Samantha Van Ermen

 

Luc Van den Wijngaert 

Vennoot-zaakvoerder

Graduaat boekhouden.
Graduaat informatica.
Accountant en belastingconsulent I.A.B.
Geboortedatum: 16-04-1951.
E-mail: algemeen@vandenwijngaert.be

Loopbaan:

  • Van Damme , Riské & Co, bedrijfsrevisoren te Antwerpen ( auditor );
  • Unimar Zeetransport NV, lijnagenturen haven Antwerpen ( hoofd boekhouding en financiën );
  • Groep Lommaert – ODS , staaldistributie Schoten ( hoofd analytische boekhouding en budgetten ;
  • Koevoets & Co , accountants-belastingconsulenten Antwerpen ( junior partner, dossierbeheerder );
  • Sinds 1981 eigen kantoor als accountant-belastingconsulent te Keerbergen.

Veronique Van Aken

Office Manager

Verbindingspersoon rechtbanken van Koophandel, Kruispuntenbank voor Ondernemingen.
Bachelor Bedrijfsbeheer, optie Rechtspraktijk.
In dienst sinds 01-04-2009.
Geboortedatum: 29-01-1979.
E-mail: veronique@vandenwijngaert.be

Nathalie Iwens

Dossierbeheerder

Bachelor accountancy-fiscaliteit.
In dienst sinds 01-09-2002.
Geboortedatum: 13-05-1981.
E-mail: nathalie@vandenwijngaert.be

Wendy Lambrechts

Dossierbeheerder

Bachelor accountancy-fiscaliteit.
In dienst sinds 01-07-2006.
Geboortedatum: 07-07-1978.
E-mail: wendy@vandenwijngaert.be

Sabrina Corten

Dossierbeheerder

Bachelor accountancy-fiscaliteit.
In dienst sinds 01-07-2006.
Geboortedatum: 19-08-1976.
E-mail: sabrina@vandenwijngaert.be

Sandra Van Rillaer

Dossierbeheerder

Bachelor accountancy-fiscaliteit.
In dienst sinds 01-05-2010.
Geboortedatum: 20-12-1980.
E-mail: sandra@vandenwijngaert.be

Hilde Vaerewyck

Dossierbeheerder

Bachelor accountancy / fiscale wetenschappen.
Specialiteit: medische beroepen.
Geboortedatum: 22-03-1967.
E-mail: hilde@vandenwijngaert.be

Samantha Van Ermen

Dossierbeheerder

Bachelor accountancy.
Geboortedatum: 14-06-1981.
E-mail: samantha@vandenwijngaert.be

 

Meer weten? Samenwerken?

Bel naar 015 / 500 800 of mail ons. Vragen staat vrij.


Gratis tips en advies?

Schrijf je in voor onze periodieke nieuwsbrief.


Laatste blogposts

Zelfstandige of schijnzelfstandige?
Ook geregistreerd kassasysteem uitgesteld tot 2014
Nieuwe regels opeisbaarheid BTW en factuur opgeschort tot 2014
Vacature: ervaren dossierbeheerder
Megadatabank fiscus nadert met rasse schreden

Volg ons op Facebook